Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Coşkun Savunma

İşaretçiler

Cyalume
VİSİPAD DİKDÖRTGEN YAPIŞKAN YAMA X 25 ADET
Cyalume
LİGHTSHAPE YAPIŞKANLI DAİRESEL İŞARETLEYİCİ
Cyalume
FLEXBAND BİLEKLİK 19 CM (7,5``)

VisiPad konuşlandırılmasını kolaylaştırır yapışkan bir kısmı vardır ve diğer görünen tarafında kalıcı bir kalem ile yazmak mümkündür. VisiPad işaretçisini etkinleştirmek için Visipad’i ikiye katlayın ve ardından en iyi aydınlatmayı sağlamak için yamaya masaj yapın.

Ultra ince ve ultra hafif VisiPad ayrıca kolay takma için dört köşesinde de deliklere sahiptir.

LightShape kolay konumlandırma için bir yapışkan tarafı vardır ve görünür diğer tarafta kalıcı bir kalem ile yazmak mümkündür. LightShape işaretçisini etkinleştirmek için, işaretçinin üst kısmına başparmakla baskı uygulayarak içindeki ampullerin kırılmasını sağlayın. Ardından, optimum aydınlatma sağlamak için LightShape’i sallayın.

19 cm FlexBand , işaretlemek ve tanımlamak için kullanılır. Daha önemli bir tanımlama için birkaç FlexBand’i aralarında birleştirmek mümkündür.

Cyalume
CYFLECT® PETEK RULOLAR VE BANTLAR - YAPIŞTIRICI VEYA DİKME
Cyalume
CIRT CIRTLI VE AYARLANABİLİR TOKALI PT BELT™ KEMER

Şerit hem karanlıkta (ışıkla yüklendikten sonra, yani doğal veya elektrik ışığına maruz kaldıktan sonra) hem de ışık yansıtırken (geri yansıma) görülebilir.

PT-Belt, T anında aldığı ışığı geri verir (geri yansıma) ve ışıkla yüklendikten sonra bu ışığı karanlıkta bir kez geri verir.