Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Coşkun Savunma

Aksesuarlar

Cyalume
CYPOUCH TAKTİK CYALUME TUTUCU (ÇUBUKSUZ VERSİYON)
Cyalume
İZİNSİZ GİRİŞ IŞIK DEDEKTÖRÜ TUZAK TELİ
Cyalume
ASKERİ MANYETİK TABAN

CyPouch Cyalume tutucu , performanslarını (ışık koruması) korumak amacıyla Cyalume 10cm ve 15cm ışık çubuklarını taşımak için tasarlanmıştır.

Elastik halkalar ve metal halkalarla donatılan CyPouch, Cyalume’nin bir küme veya çanta içinde takılmasına olanak tanır.

Coyote, Black ve NATO Green renkleri mevcuttur.

Tuzak teli ayrıca ışık izinsiz giriş dedektörü olarak da adlandırılır . ChemLight 15cm Ultra Yüksek Yoğunluklu Turuncu 5dk ışık çubuğuyla birlikte kullanılır (trap teline dahildir).

Uçlarında iki halka bulunan 15” IMPACT hariç tüm Cyalume çubuklarıyla kullanılabilen manyetik tabanlı askeri versiyon (güvenlik versiyonundan daha güçlü mıknatıslı).

Cyalume
SNAPLIGHT VEYA CHEMLIGHT 15CM ÇUBUKLAR İÇİN HAKI EKRAN
Cyalume
KONİ ADAPTÖRÜ

Işığın tam, kısmi veya çok kısmi bir şekilde yayılmasını sağlayan döner bir penceresi vardır. Ekran ayrıca bir sabitleme braketi ile donatılmıştır.

Koni adaptörü tek başına kullanılır veya görünürlüğü artırmak için bir Cyalume çubuğu yerleştirmek için bir inşaat konisine yerleştirilir.