Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

// Coşkun Savunma

Acil Durum Kutuları

Cyalume
SEE® SİSTEM KUTUSU
Cyalume
SEE SİSTEMİ (6 '') İÇİN 15CM 2H SARI IŞIK ÇUBUKLARINI YENİDEN DOLDURUN
Cyalume
LİGHTSTATİON MODEL 4 BEJ

SEE® Sistem tahliye kutusu , Fransızca veya İngilizce etiketli, 2 adet 15cm (6”) sarı SnapLight ışık çubuğu ile donatılmış, 2 saat süreli (sabitleme aksesuarları ve 2 hırsızlık önleme pimi içerir).

15cm (6 ”) sarı ışıklı çubuklar, süre 2 saat, SEE® Sistemi tahliye kutuları için yedekler (hırsızlığa karşı koruma çubukları ve pimlerinin son kullanma tarihini gösteren etiketler).

LightStation Model 4 , yangına ve patlamaya dayanıklı çelikten yapılmıştır. Açıldığında, 4 saat süren 25 cm’lik 4 adet SnapLight çubuğu devreye girer ve herhangi bir tahliyeye yardımcı olmak için veya acil durum aydınlatması olarak kullanılabilir.

Cyalume
LİGHTSTATİON MODEL 10 KIRMIZ
Cyalume
FOTOLUM PLAKASI

Red LightStation Model 10 , yangına ve patlamaya dayanıklı çelikten yapılmıştır. Açıldığında, 4 saat süren 25 cm’lik 4 adet SnapLight çubuğu devreye girer ve herhangi bir tahliyeye yardımcı olmak için veya acil durum aydınlatması olarak kullanılabilir.

2 adet SnapLight 15cm (6 ”) sarı 30dk veya 12h yeşil ışık çubuklu fotolüminesan plaka