1998 yılında kurulmuş olan firmamız; Askeri sandıklar, Rack Mount sandıklar, Koruyucu çantalar üzerine faaliyet göstermektedir. Bursa Nilüfer de kurulu olan fabrikamızda kalıptan üretime kadar askeri sandıkları ve taşıma çantalarını kendi bünyesinde üreten ve faaliyet gösteren yerli sermayeli bir Türk şirketidir.

Üretimini yapmış olduğu askeri mühimmat sandıklarının dışında HPRC taşıma sandıklarının ve CYALUME fosforlu ışık çubuklarının da Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Yılların getirdiği tecrübe ve birikime sahip olan firmamız, hizmet verdiği tüm sektörlerde “en iyi” olmayı hedeflemeye devam etmektedir. Bu yolda ilerlerken, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize karşı yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek ve gizlilik politikamız öncelikli değerlerimiz arasındadır. Müşteri odaklı çalışma stratejimiz ile beklentilere aynı kalitede karşılık vermeye ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaya özen göstermekteyiz. Temel ilkemiz, tüm ilişkilerimizi karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayış üzerine sürdürebilmektedir.

İş ortaklarımız ve müşterilerimiz nezdinde bilgi birikimimiz ve dürüstlüğümüz ile kazandığımız güveni her zaman üst düzeyde tutmak için çalışmaktayız. Bu itibarımız ile geride bıraktığımız yıllar, hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde hedeflerimizi gerçekleştirdiğimiz ve biraz daha büyüdüğümüz yıllar oldu. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da sürdürülebilir yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz.